კონტაქტი

კონტაქტი


სრული ტექსტი ნაკლები ტექსტი

ჩვენი გუნდი

სურათი Dion  Battersby
Dion Battersby
საქართველოს წარმომადგენლობის დირექტორი

ელ-ფოსტა: dion.battersby@peopleinneed.cz

სურათი Vladislav  Vik
Vladislav Vik
განყოფილების ოფიცერი

ელ-ფოსტა: vladislav.vik@peopleinneed.cz

სურათი Tinatin  Japaridze
Tinatin Japaridze
პროგრამების ხელმძღვანელი

ელ-ფოსტა: tinatin.japaridze@peopleinneed.cz

სურათი Ramaz Chichinadze
Ramaz Chichinadze
კომუნიკაციის ოფიცერი

ელ-ფოსტა: Ramaz.chichinadze@peopleinneed.cz

სურათი Nino  Markozashvili
Nino Markozashvili
HR ოფიცერი

ელ-ფოსტა: Nino.markozashvili@peopleinneed.cz

სურათი Gogita  Kapanadze
Gogita Kapanadze
ფინანსური მენეჯერი

ელ-ფოსტა: Gogita.kapanadze@peopleinneed.cz

სურათი Gia  Dolbaia
Gia Dolbaia
ოპერაციების მენეჯერი

ელ-ფოსტა: Gia.dolbaia@peopleinneed.cz

სურათი Nino Chokheli
Nino Chokheli
მონიტორინგისა და შეფასების მენეჯერი

ელ-ფოსტა: Nino.chokheli@peopleinneed.cz

სურათი salome  Bakashvili
salome Bakashvili
პროექტის მენეჯერი

ელ-ფოსტა: salome.bakashvili@peopleinneed.cz

სურათი Paolo Isamu Zorat
Paolo Isamu Zorat
პროექტის მენეჯერი

ელ-ფოსტა: paolo.zorat@peopleinneed.cz

სურათი David Chelishvili
David Chelishvili
მეფუტკრეობის განვითარების პროექტის მენეჯერი

ელ-ფოსტა: David.chelishvili@peopleinneed.cz

სურათი Ana  Kochua
Ana Kochua
პროექტის მენეჯერი

ელ-ფოსტა: Ana.kochua@peopleinneed.cz

სურათი Marta BibilaSvili
Marta BibilaSvili
მიგრანტთა რეინტეგრაციის მხარდაჭერის პროექტის მენეჯერი

ელ-ფოსტა: Marta.bibilashvili@peopleinneed.cz

სურათი Nana  Peradze
Nana Peradze
პროექტის კოორდინატორი

ელ-ფოსტა: nana.peradze@peopleinneed.cz

ჩვენი მისამართი

Prague Office

Šafaříkova 635/24
120 00, Praha 2
ტელ: +420 226 200 400
ელ-ფოსტა: mail@clovekvtisni.cz

Kutaisi Office

სოლომონ პირველის #27
4600, ქუთაისი

Tbilisi Head office

გ.ქიქოძის #16
0105, თბილისი

წყალტუბოს ოფისი

ავალიანის #5
5414, წყალტუბო
ელ-ფოსტა: info@tskaltubolag.ge

დაგვიკავშირდით

იგზავნება...
მივიღეთ თქვენი შეტყობინება.
მადლობა.
სამწუხაროდ შეტყობინების გაგზავნა შეუძლებელია
ბოდიში, სცადეთ მოგვიანებით.